Javne nabavkeZaključeni ugovori 2026. godina 3/12/2026 Send document by e-mail E-mail from (*): E-mail to (*): Comment: - Ugovor o javnoj nabavci usluga laboratorijskih ispitivanja broj: 1340-1-2-22-3-28/26 (za LOT 2) - Ugovor o javnoj nabavci usluga laboratorijskih ispitivanja broj: 1340-1-2-22-3-28/26 (za LOT 1) - Ugovor o javnoj nabavci laboratorijskih ispitivanja – ponovljeni postupak broj: 1340-1-2-19-3-26/26 - Laboratorije IIК 2026_MFIS Ugovor LOT 1 - Ugovor o javnoj nabavciusluga laboratorijskih ispitivanja broj:1340-1-2-12-3-17/26 (za ponovljeni postupak) - Ugovor o javnoj nabavci usluga laboratorijskih ispitvanja broj: 1340-1-2-1-3-4/ 25 (za lot 3) - Ugovor o javnoj nabavci usluga laboratorijskih ispitvanja broj: 1340-1-2-1-3-4/ 25 (za lot2) - Ugovor o javnoj nabavci usluga laboratorijskih ispitvanja broj: 1340-1-2-1-3-4/ 25 (za lot1)